<<34567>>

24 02 2012 - Franta - Aktuality Zlepšený výkon zvedl naši hru - jen branky chyběly (893)
Soupeř na čtvrtý zápas odvet byl ze středu tabulky KP, takže hratelný, ale opět jsme propásli příležitost k zisku bodů. V SH Pohořelice nás netradičně v pátek přivítala Technika Brno.více zde

22 02 2012 - Franta - Aktuality V Poháru futsalu 2012 jsme skončili (788)
V sobotu jsme odehráli základní skupinu okresního kola Poháru futsalu 2012. První soupeř United nás zdolal až v posleních deseti minutách díky lepšímu proměňování šancí. Naopak druhému soupeři Sokolu jsme odolávali jen deset minut, pak jsme vůbec nestačili jeho tempu a kombinacím.více zde

07 02 2012 - Franta - Aktuality V okresních derby se nám nedaří (925)
Derby zápasy jsou pro nás v této sezóně asi zaklety. Sokol nás rozebral v prvním poločase a našemu finiši pak odolal s našim přispěním.více zde

04 02 2012 - Franta - Aktuality Výkon neodpovídal sestavě a body jsme odevzdali (828)
Soupeř na druhý zápas odvet byl z těch slabších, ale něco z naši bojovnosti jsme nechali doma. V SH Ivančice nás přivítal FC Silůvky, který má v tabulce KP pozici jen těsně před námi.více zde

24 01 2012 - Franta - Aktuality První zápas odvet KP jsme proměnili na tři body (961)
Soupeř na úvodní zápas byl papírově nejslabší, ale na hřišti to znát nebylo a zápas byl stejně těžký nebo ještě těžší než ten s třetím Slovanem. V domácí hale ZŠ Purkyňova jsme přivítali poslední tým tabulky Tornádo Brno. více zde

18 01 2012 - Franta - Aktuality Lazor Cup 2012 - čtvrté místo - jasný úspěch (899)
Po delší době jsme úspěšně zvládli celodenní turnaj v SH ZŠ Purkyňova, snad se již sehráváme a prodáme to v druhé polovině KP. Lazor Cup se tímto stal našim oblíbeným turnajem. Ze čtyř ročníků máme 2 čtvrtá místa a jedno páté místo.více zde

16 01 2012 - Franta - Aktuality Dobrý výkon proměněn na důležité body (768)
Poslední zápas první poloviny tohoto soutěžního ročníku KP měl prokázat oprávněnost našeho pokračování v KP, v domácí hale ZŠ Purkyňova jsme přivítali třetí tým tabulky Slovan Brno, ZÁPAS SE NÁM POVEDL a chceme takto jet dál.více zde

14 12 2011 - Franta - Aktuality Dobrý výkon 30 minut - opět nezúročen (977)
Jedenáctý zápas tohoto ročníku KP měl počtvrté vizitku zbytečné dvouciferné prohry, v SH Pohořelice nás přivítal Arsenal Taurito Kuřim, který má dobrou pozici na čele středové šestice týmů tabulky KP.více zde

07 12 2011 - Franta - Aktuality Dobrý výkon a dva propadáky v jednom zápase (858)
Desátý zápas tohoto ročníku KP měl potřetí vizitku okresního derby, v domácí hale ZŠ Purkyňova jsme přivítali Kloboučky, který má letos v KP vyrovnanější výsledky, ke čtyřem výhrám přidal čtyři prohry. Náš dobrý výkon zhatil dvojitý propadák. Dne 7.12. v 10:00 doplněny "Postřehy ...", druhá věta.více zde

29 11 2011 - Franta - Aktuality Dobrý výkon k zisku bodů nevedl (866)
Devátý zápas tohoto ročníku KP nás zavedl do SH Křenovice proti SK Líšeň Brno, týmu ze dna tabulky, který si vzal na pomoc hráče druholigového A-týmu. Drželi jsme se dobře, ale bohužel bez bodů.více zde