Hráli jme doma zápasy odložené kvůli marodce, ale ani tento manévr nepomohl.

Sapporo Manerov - Agromeli Brno B    2:4 (2:2)
Branky: Dorko Jaroslav, Tobolík Radek;

Sapporo Manerov - Fauna Brno    1:4 (1:1)
Branka: Ondra Jaroslav;

První poločas prvního zápasu jsme se vyrovnali hostům z třetího místa tabulky. V páté minutě však hosté využili naše první zaváhání na 0:1 a dalších pět minut nás zatlačili před vlastní šestku a vcelku dost nám zatápěli. V polovině poločasu se jsme se vymanili z tlaku a další desetiminutovku ovládli a otočili skóre. Ve deváté minutě zahájil obrat Jara Dorko utěšenou střelou z úhlu. Za pět minut Tonda Brtník na dvakrát skvěle zachránil brejk hostů a následně Radek Tobolík nedokázal přehodit ležícího brankáře. V šestnácté minutě již stejný hráč uspěl, otočil skóre na 2:1 a naše další góly byly na spadnutí. Ale ani tři osamocení hráči před brankou nedokázali nabídnutou šanci proměnit. Pak před odchodem do šatny přišlo od nás další zbytečné zaváhání a hosté vyrovnali.
Druhý poločas jsme se dostali pod psychický tlak vycházející z prvního poločasu, kdy jsme měli na dosah několika brankové vedení a namísto toho se začínalo znovu od remízy. Naše snaha o dobrou hru byla zjevná, ale přišla třetí branka stejné kategorie a náš marný boj završila jedenáct minut před koncem čtvrtá branka hostů po brejku do otevřené obrany. Náš pokus o vystupňování tempa oslabilo do té doby zranění nejčastějšího střelce Radka Tobolíka. Tady si ještě diváci vzpomněli na Bóžu Mašlíka, který trpěl v hledišti za čtyři žluté karty. Několika minutovou hru bez brankáře hosté snadno ubránili.

Druhé utkání jsme zahájili opět dobře, a to proti soupeři s jedním skvělým hráčem, který v předchozím zápase nasázel Amoru pět branek. Poctivou hrou jsme se v šesté minutě dopracovali vedení gólem nového hráče Slávka Ondry. Dobrých deset minut jsme takticky kontrolovali hru a nepouštěli hosty k jejich hře na brejky. Pak se ukázalo, že taktika není pro nás to pravé, nechali jsme se vylákat dopředu a přišlo to co nemělo přijít. Osm minut před koncem poločasu jsme si sice vytvořili dvě tutovky, ale bez úspěchu a z protiútoku přišel trest již zmíněného střelce soupeřů. Hra se změnila v houpačku přibylo šancí na obou stranách, jakoby útoky chtěli dohnat předchozí část poločasu. Oba brankáři však byli proti další změně skóre.
Druhý poločas navázal na závěr prvního. Vedoucí Zdena Muller se snažil změnit hru, ale hráči jej pramálo vnímali, bezhlavě se tlačili do útoku. V osmé minutě přišla fatální chyba v útoku a vyšel z toho protiútok hostí ve třech proti samotnému Tondovi Brtníkovi, který již předtím i poté čaroval, ale teď to nešlo. Bylo to opět špatné. Když jsme se předtím nemuseli tlačit do útoku, tak pak již museli. Hosté předvedli, že pro tento případ mají vhodnější hráče a po brejcích postupně navyšovali skóre. Hra bez brankáře není naší silnou stránkou a ani čtyřminutový risk k úspěchu nevedl.

Naše hra je velké časové úseky dobrá až velmi dobrá, ale přicházejí výpadky, které nedokážeme nahradit brankami z mnoha šancí jež si vytváříme. Střelecká potence týmu spočívá na čtyřech hráčích, kteří momentálně nemají formu: