Okresní kolo poháru ČMFS - konec v semifinále

Před semifinále vypadala sestava lépe než pro základní skupinu a v postup věřili všichni. Úplné informace a výsledky okresního poháru jsou na okresní web stránce v sekci "futsal - akce".
Sestava:
v brance Tonda Brtník
v obraně  Tomáš Dobšíček, Božin Mašlík, Pavel Lukeštík
v útoku Tomáš Novotný, Radek Tobolík, Franta Tobolík

V semifinále jsme narazili na dosavadní překvapení poháru, Orli Bučovice, kteří hráli bez ostychu, kombinační futsal, kterému nechybělo nasazení, dobrá taktika a disciplína. Naše hra se podobala hře Amoru z prvního poločasu našeho vzájemného derby. Hráli jsme relativně dobře, vždy jsme měli navrch. V době remízového stavu jsme měli mírně více ze hry, vytvářeli jsme si více a lepší šance. Když jsme konečně nějakou šanci proměnili, tak za chvíli soupeř vyrovnal. Naši slabinou byla překvapivě častá nepřesnost finální přihrávky a když už ta vyšla, tak přišlo nedůrazné zakončení. Střelba ze střední vzdálenosti chodila okolo tyček, ale z vnější strany brány. Navíc se objevovala zbytečná okénka v obranné činnosti a nesprávná taktika po získání jednobrankového vedení. Vývoj zápasu nás nepřinutil k maximálnímu soustředění a nasazení jako den před tím s Amorem. Náš výkon byl chvílemi matný, upracovaný, chyběl pohyb bez míče, nechodili jsme naproti přihrávkám, ty se stávali kořistí soupeře.
Na závěr nás zaskočil soupeř naší devízou z předchozího dne - větší bojovností a touhou po vítězství.
Pět minut před koncem nejenže opět "snadno" srovnal skóre na 4:4, ale navíc se poprvé ujal vedení v zápase a ustál i náš závěrečný tlak při hře s pátým hráčem za brankáře. Tato činnost je naší slabinou také v KP.
Tento zápas měl pro nás nakonec jen jediný klad. Také špatně sehraný zápas je určitou zkušeností, které je nutno vyhodnotit a poučit se.

Výsledek najdete spolu s ostatními výsledky poháru ČMFS 2009 na okresní web stránce v sekci "futsal - akce". Na okresní stránky se dostanete snadno přes naše odkazy.