Okresní kolo poháru ČMFS - výsledky

Problémy se sestavou vypadaly ještě v pátek dopoledne dost hrozivě, ale do téhož večera nastalo zlepšení. Šance na naši důstojnou účast v poháru se zvedly. Informace o dalších okresních kolech jsou na okresní web stránce v sekci "futsal - akce".
Sestava:
v brance Milan Čermák
v obraně  Tomáš Dobšíček, Franta Tobolík, Pavel Lukeštík
v útoku Jirka Poledník, Pavel Sychra, Radek Tobolík, Vašek Šišma

Na úvodní zápas proti B-týmu Krásenska jsme se hodně soustředili, neboť v podzimním zápase okresního přeboru jsme se nechali zaskočit soustředěnou obranou a poločasový výsledek 0:3 jsme až pár minut před koncem zápasu otočili na 4:3. Trpělivá kombinační hra ze zajištěné obrany doplněná střídavě dobrou střelbou ze střední vzdálenosti a přesnou kombinací až do branky se vyplácela. Skóre se neustále vyvíjelo pro nás 2:0, 2:1, 4:1, 4:2 a 5:2 do poločasu. V druhém poločase jsme po zvýšení na 6:2 polevili, podařilo se nám několik jasných akcí nezakončit ani do prázdné branky a nechali jsme zápas soupeřem zdramatizovat na 6:4. Naštěstí se opět chytil hlavní střelec dne Tobol, k němu se připojili Dobša a Pavel Sychra čímž bylo rozhodnuto.

Na druhý zápas se nedostavil soupeř a poslal nás snadno do semifinále na 14.3.2009 do haly ZŠ Purkyňova.

Výsledky naší základní skupiny najdete spolu s ostatními výsledky poháru ČMFS 2009 na okresní web stránce v sekci "futsal - akce". Na okresní stránky se dostanete snadno přes naše odkazy.