Doma držíme neporazitelnost

V sobotu 11. října jsme také zvládli druhý domácí turnaj v krajském přeboru futsalu. V hale ZŠ Purkyňova se střetli všichni čtyři zástupci našeho okresu. V této konkurenci jsme získali důležitých 6 bodů.
Sapporo Manerov    - FC Krásensko    5:2 (1:0)
Branky: Tobolík Radek 2, Sychra Pavel, Rožňovský David, Novotný Tomáš;
Sapporo Manerov    - FC Kloboučky    6:3 (2:2)
Branky: Tobolík Radek 2, Sychra Pavel, Rožňovský David, Poledník Jiří, Novák Radomil;

V prvním utkání jsme dokázali porazit nebezpečný tým Krásenska v poměru 5:2. Věděli jsme, že nás čeká náročné utkání, plně jsme se soustředili a vyplatilo se. Zatímco jsme brankové příležitosti proměňovali, hostující tým měl s koncovkou problémy a nedokázal skórovat ani z vyložených šancí. Ve 2. poločase jsme postupně navýšili stav na 5:0 a teprve v samém závěru hostující tým korigoval výsledek na přijatelný rozdíl.

Druhé utkání s týmem Klobouček mělo zcela odlišný průběh. V 10. minutě jsme prohrávali 0:2 a měli na svém kontě již 4 fauly. Avšak ukázali jsme bojovného ducha a velikou vůli po vítězství. Ještě do poločasu jsme dokázali skóre vyrovnat. Drtivý nástup v druhém poločase hostující hráči nezachytili a hned v 1. minutě inkasovali. Další koncert krásných kombinačních akcí přinesl naše tříbrankové vedení. Tým Klobouček sice ještě 6 minut před koncem snížil na 5:3, ale již jsme si vítězství nenechali vzít a šestou brankou definitivně zlomili odpor houževnatého a silného soupeře.