Na ukončení ročníku nám k bodům pomohli soupeři

Osmý a tím poslední jarní turnaj OP jsme hráli na hřišti v areálu TJ Nesovice, k tomu navíc neplánovaně dva zápasy. První a poslední byly za body, druhý jsme vedli, ale nevydrželi jsme, ve třetím byl Fifák jasně lepší.

Sobota 22. června 2013, na hřišti TJ Nesovice, 11:00, 12:00, 13:00 a 14:00

Jantaři Nevojice - Sapporo Manerov        1 : 3  (1:1)
Branky: Břoušek Roman, Novotný Tomáš, Peitl Ondřej

Kloboučky - Sapporo Manerov        6 : 3  (1:2)
Branky: Břoušek Roman, Novotný Tomáš, Szendrei Luděk

Fifák Nouzka - Sapporo Manerov        11 : 1  (3:0)
Branka: Peitl Ondřej

Sapporo Manerov - Fifák Nouzka        3 : 3  (1:1)
Branky: Novotný Tomáš, Peitl Ondřej, Kolář Jan

V prvním zápase jsme měli více ze hry, domácí se nesešli a fyzicky nevydrželi, skóre tomu neodpovídá, ale body jsme získali snadno.

V druhém zápase jsme začali dobře, domácí jsme k ničemu nepouštěli a my hrozili z brejků. Už cca po deseti minutách jsme vedli o dva góly. V polovině poločasu jsme udělali první chybu, nechali jsme soupeře vypálit jedovatou plavající střelu, která se vyhnula připravené ruce brankáře. Pak se domácí ještě dostali do přečíslení tři na jednoho, ale bez efektu. Další šance obrana a gólman snadno likvidovali. My si vytvořili další šance, ale zakončení se nám přestalo dařit. To nás mrzelo v druhém poločase, když domácí otočili na 3:2. My dokázali ještě srovnat, ale přestali jsme hrát naši úspěšnou hru z prvního poločasu. Role se otočily. My útočili a domácí dávali branky.

Zápasy s Fifákem:
Zbývající vzájemné zápasy našeho parťáka z tzv. dvojice se hrály neplánovaně v Nesovicích, když jsme jak Fifák tak my zjistili, že příští víkend se nesejdeme a domácí nám nabídli vlastní připravené hřiště k využití. Fifák potvrdil, že letos je v jasně lepší formě a v podstatě rozhodl již v prvním poločase. Někteří naši hráči se v druhém poločase nedokázali motivovat a vznikl z toho debakl. Naštěstí pro nás Fifák do druhého zápasu nastoupil bez několika opor a vyrovnal tím síly na hřišti. Můžeme být rádi za remízu.

Postřehy z odehraného turnaje:
V prvním zápase nám k bodům pomohli Jantaři svou špatnou účastí.
Podobně v druhém zápase s Fifákem nám prospěl odjezd několika klíčových hráčů na velký fotbal.
Přestože jsme body získali, tak jsme jen srovnali stav s Pantery, ale o jednu branku horší skóre ze vzájemných zápasů nás odsoudilo na příčku pod nimi.
Při pohledu na tabulku a jarní zápasy s týmy spodní třetiny je evidentní příčina našeho umístění na předposledním místě: Krásensko 0:5, Marefy 4:6, Nafta Mouřínov 3:4, Panteři 1:4.
Jen jediná výjimka: Jantaři Nevojice 3:1.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 22. června 2013, na hřišti TJ Nesovice:
- v brance: Franta;
- v obraně: Jurash, Břoušek Roman a Ondra Peitl;
- v útoku: Tomi, Jan Kolář a Luděk Szendrei.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.