Bod s Orly jsme propásli

Šestý jarní turnaj OP jsme hráli opět na hřišti Orlovny Vyškov tentokrát v roli hostů. První zápas měl být remízový, Amor byl jasně lepší.

Sobota 8. června 2013, na hřišti SA Orel Vyškov, 9:00 a 10:00

Orli Vyškov - Sapporo Manerov        4 : 3  (2:0)
Branky: Novotný Tomáš 2, Kolář Jan

Amor Vyškov - Sapporo Manerov        11 : 2  (5:0)
Branky: Szendrei Luděk, Klúč Marek

V prvním zápase jsme zahájili dobře po deset minut neměli domácí žádné šance a my měli dvě dobré. Pak však domácí proměnili hned první dvě šance a my se z toho do poločasu nevzchopili. V druhém poločase nám opět patřila desetiminutovka, ale ta byla lepší i střelecky a srovnali jsme skóre na 2:2. Jenže pak jsme si vybrali slabší pětiminutovku a pustili jsme domácí opět na rozdíl dvou branek. Závěrečnou desetiminutovku jsme dřeli na remízu. Přiblížili jsme se na dosah, ale pak nás opustilo štěstí a ani několik dobrých šancí tížený gól nepřineslo.

V druhém zápase proti týmu první trojky jsme chtěli dosáhnout přijatelného výsledku. Tento záměr se nám vcelku dařil, až na cca dvouminutový úsek několik minut před koncem zápasu, kdy jsme obdrželi tři zbytečné branky. S ohledem na kvalitu soupeře jsme si vytvořili i dostatek brankových šancí a výsledek mohl být pro nás mírnější, avšak asi se nás dále držela smůla ze závěru prvního zápasu.

Postřehy z odehraného turnaje:
V prvním zápase jsme měli na remízu, ale nezkušenost s přispěním notné dávky smůly zajistila domácím všechny čtyři branky v naší síti.
V druhém zápase jsme se mohli učit od soupeře modernímu futsalu.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 8. června 2013, na hřišti SA Orel Vyškov:
- v brance: Milan;
- v obraně: Mara, Roman Břoušek a Franta Dias;
- v útoku: Tomi, Franta, Jan Kolář a Luděk Szendrei.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.