Franta - Aktuality

Jaro zahájeno smolně po vyrovnaných zápasech


První jarní turnaj OP jsme hráli na hřišti v Mor. Málkovicích s šancí na body spíše ve druhém zápase, skutečnost však byla opačná, ale bez bodového zisku. Doplatili jsme na špatné proměňování šancí.

Sobota 13. dubna 2013, na hřišti ZŠ Mor. Málkovice, 10:00 a 12:00

Sapporo Manerov - TJ Studnice         5 : 6  (1:1)       
Branky: Klúč Marek 2, Hanák Pavel, Dias František, Kolář Jan;

Sapporo Manerov - Krásensko        0 : 5  (0:1)       


Oba zápasy jsme hráli vyrovnaně.
V prvním zápase nám vyhovovala otevřená hra Studnice, bylo jen otázkou kdo dá více branek, nás ke konci opustila střelecká muška, proto byli hosté při závěrečném hvizdu sudího šťastnější.

Druhý hostující tým hrál ze zajištěné obrany, a to byla hra, která nám neseděla, naše kombinace narážela na zformovanou obranu hostí, nevycházely ani ojedinělé rychlé protiútoky a z nich plynoucí dobré gólové šance. Uprostřed druhého poločasu došlo ke zlomu a hosté v několika minutách využili tři brejkové protiútoky. Na posledních deset minut jsme hosty přitlačili, vytvořili si několik šancí, ale nebylo nám dáno ani na čestný úspěch.

Postřehy z odehraného turnaje:
Po prvním zápase jsme měli dobrý pocit z předvedené hry, byla vidět snaha o kombinaci a častější střelbu, kazil to jen výsledek.
Pár minut po zahájení druhého poločasu v druhém zápase odstoupil pro zdravotní problémy Ondra. Návrhy na přesunutí jednoho obránce k posílení útoku byly zamítnuty, přestože posílení bylo potřebné. Hráli jsme nesmyslně proti zákonitostem futsalu a zbytečně na to dojeli proti bránícímu týmu.
Soupeři tentokrát nebyli lepší.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 13. dubna 2013, na hřišti ZŠ Mor. Málkovice:
- v brance: Milan;
- v obraně: Vašek, Mara, Franta Dias a Franta;
- v útoku: Hany, Tomi, Ondra Peitl a Jan Kolář.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.