Franta - Aktuality

Zlepšeným výkonem jsme získali tři body


Na pátém turnaji OP jsme ve tři body spíše jen věřili, hodně zlepšeným výkonem jsme na ně dosáhli. Lazor byl nad naše síly, Pantery jsme těsně přehráli.

Sobota 6. října 2012, na hřišti SA Orel Vyškov, 10:00 a 12:00

Sapporo Manerov - Panteři Vyškov    2 : 0  (2:0)       
Branky: Klúč Marek, Kolář Jan

Sapporo Manerov - Lazor-Domus         3 : 8  (2:2)       
Branky: Hanák Pavel, Klúč Marek, Kuba Lukáš

Od začátku bylo jasné, že zápas bude vyrovnaný. Hosté jako nový tým OP vůbec jako nováček nepůsobil působili lépe kombinačně, my jsme dobře bránili a více se prosazovali individuálně. Oproti minulým zápasům jsme se snažili o častou střelbu. To se vyplatilo a dvakrát se střely náramně povedly. Napřed Mara dobře napálil odražený míč na hranici šestky a pak se z podobného místa Jenda trefil spíše technicky, ale odrazem o tyčku. V obou případech neměl hostující gólman žádnou šanci.
Druhý poločas jsme byli pod mírným tlakem hostí, ale do zakončení jsme je pouštěli málo a Milan si mohl hned v prvním zápase po zranění připsat na konto nulu.

Do druhého zápasu jsme vstoupili s vědomím, že kvalita je na straně hostů, ale více jak první poločas jsme drželi otevřený výsledek. Pak jsme přece jen přestali stíhat pokrývat kombinace Lazoru a využil to hlavně od nás hostující Radek, když dal za hosty polovinu gólů.

Postřehy z odehraného turnaje:
Teprve podruhé jsme se sešli v lepším počtu a hned to bylo znát i na předvedené hře. Proti Panterům to přineslo příjemné tři body a proti Lazoru přijatelný výsledek.
Obranná činnost týmu působila velmi dobře a kladem bylo, že se do ní zapojovali všichni, hlavním přínosem bylo vracení se hráčů ihned po ztrátě míče.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 6. října 2012, na hřišti SA Orel Vyškov:
- v brance: Milan;
- v obraně: Jurash, Franta, Pavel a Mara Klúč;
- v útoku: Vašek, Hany, Ondra Peitl, Jan Kolář a Lukáš Kuba.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.