Pokračování OP bez překvapení

Na druhém turnaji OP jsme body neočekávali, proti loňským lídrům tabulky jsme mohli jen překvapit. Nestalo se. Sokol i Orli z Bučovic byli nad naše síly.

Sobota 15. září 2012, na hřišti Gymnázium Bučovice, 9:00 a 10:00

Sokol Bučovice - Sapporo Manerov    9 : 1  (4:1)
Branka: Peitl Ondřej

Orli Bučovice - Sapporo Manerov        11 : 4  (7:1)
Branky: Poledník Jiří 2, Klúč Marek, Kolář Jan

V omlazené sestavě jsme si proti zkušeným domácím nedělali naděje. Sice jsme je na jaře překvapivě porazili, ale tentokrát bylo znát, že to nemíní zopakovat. Náš úvod byl přesto slibný, když jsme se v polovině poločasu ujali vedení. Dvě minuty před koncem poločasu jsme ještě drželi příznivý stav 1:1. Závěr poločasu jsme však zbabrali a o zápase bylo rozhodnuto.
Druhý poločas se jen dohrával, měli jsme dvě tyčky a další tři tutovky, ale už jsme nic nedali, skóre tak úplně neodpovídá průběhu hry.

Do druhého zápasu jsme nevstoupili dobře. Druhý domácí tým byl ještě lepší než ten první a brzy rozhodl také brankově.
Druhý poločas začali domácí hrát na krásu a zpočátku nám dovolili redukci skóre. Dlouho jsme dokonce vedli dílčí stav poločasu, ale domácí ve finiši dvě branky přidali a byli spokojeni.

Postřehy z odehraného turnaje:
V sestavě nám chybělo hodně omluvených hráčů, ale nahradili je další perspektivní hráči.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 15. září 2012, na hřišti Gymnázium Bučovice:
- v brance: Franta;
- v obraně: Jurash, David a Mara Klúč;
- v útoku: Jirka Václavík, Ondra Peitl, Jan Kolář a Lukáš Kuba.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.