B-tým uspěl jen napůl

Na poslední osmý jarní turnaj OP jsme zajížděli do Mouřínova. Proti poslednímu a sedmému týmu tabulky OP jsme mysleli i na šest bodů. První utkání bylo jednoduché, Ve druhém jsme dlouho drželi naděje, ale závěrečných patnáct minut se nám nedařilo dle představ.

Sobota 16. června 2012, na hřišti TJ Mouřínov, 11:00 a 12:00

Mouřínov Nafta - Sapporo Manerov     3 : 12  (1:6)
Branky: Hanák Pavel 3, Indrák Vítězslav 2, Poledník Jiří 2, Václavík Jiří 2, Lukeštík Pavel, Tobolík Radek, Kučera Vlastimil

TJ Mouřínov - Sapporo Manerov         8 : 4  (3:2)
Branky: Tobolík Radek 4

V prvním zápase domácí nestačili, od počátku bylo jasné jak to dopadne a tak to i dopadlo, hrálo se jen o výši skóre.

Druhý domácí tým se na nás, po výpadku proti Fifáku, již maximálně soustředil, my však hráli dobře a dvakrát se dostali zaslouženě do těsného vedení. Domácí však měli lepší závěr poločasu, my přestali dávat branky a domácí otočili stav skóre na 2:3.
V druhém poločase jsme sice stále hráli vyrovnanou partii a byli jsme spíše aktivnější, ale nedokázali jsme dobře zakončit připravené šance. Navíc jsme občas ztratili míč a domácí dokázali protiútoky využít. Prostě jsme se nedokázali přimět ke hře ze zajištěné obrany a počkat si na chyby soupeře. Doplatili jsme na klasické pravidlo nedáš - dostaneš.

Postřehy z odehraného turnaje:
V prvním zápase byl výsledek brzy jasný a téměř všichni dali góla, jen Radek trefoval soupeře, z nichž někteří byli hodně otřesení.
Ve druhém zápase proti lepšímu týmu se již Radek dokázal střelecky prosadit a k lepšímu výsledku značně chyběla podpora dalších střelců !!!

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 16. června 2012, na hřišti TJ Mouřínov:
- v brance: Milan;
- v obraně: Pavel, Jurash, Viťa a Franta;
- v útoku: Radek, Jirka, Vlasťa a Hany.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.