B-tým ukončil zimní spánek o svátcích jara

Na první jarní turnaj OP jsme zajížděli do Habrovan v dobré sestavě. Na Letiště jsme si věřili a také jsme hru zvládli za tři body, z Lazoru jsme měli zbytečné obavy a nakonec jsme o remízu přišli jen díky nevyužitým gólovým šancím.

Sobota 7. dubna 2012, na hřišti SA ZŠ Habrovany, 9:00 a 10:00

JK Letiště-PF - Sapporo Manerov      5 : 8  (2:3)
Branky: Tobolík Radek 4, Hanák Pavel 2, Tobolík Franta, Poledník Jiří

Lazor-Domus - Sapporo Manerov          5 : 3  (3:2)
Branky: Tobolík Radek 2, Poledník Jiří

První zápas byl od prvních minut v naší režii, ale Milan se dlouho nemohl rozchytat, sice jsme se vedení ujali my, ale domácí se lacino dostali k obratu skóre. V závěru poločasu již byl Milan na svém místě a projevilo se to v poločasovém vedení.
V druhém poločase jsme si vypracovali vedení až 6:2, ale pak jsme polevili v nasazení i soustředění se na hru. Probudil nás až stav 6:5. Na podzim jsme si takto přivodili remízu a vloni dokonce prohru. Hned jsme brali oddechový čas a vyříkali si to dost důrazně.
Tentokrát se dostavil kladný výsledek a potvrdili jsme tři body.

Druhý zápas měl mít jasný průběh se snahou nedostat nakládačku. Jenže Lazor nenastoupil v divizní pohodě a docela úspěšně jsme si hlídali vyrovnaný vývoj. Milan byl již obvyklou oporou, ale přesto domácí potřebovali ke skórování měně šancí než my. Divizní gólman domácích byl nakonec tím rozhodujícím faktorem, který rozhodl o přidělení bodů na domácí stranu. Kdyby nám někdo řekl před zápasem, že můžeme pomýšlet i na remízu, byl by považován za blázna.

Postřehy z odehraného turnaje:
Jarní odvety jsme zahájili dobře a vytvořili jsme si dobrou pozici v tabulce OP.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 7. dubna 2012, na hřišti SA ZŠ Habrovany:
- v brance: Milan;
- v obraně: Jurash, Pavel a Viťa;
- v útoku: Hany, Franta, Vlasťa Kučera a Radek.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.