Další nevydařený zápas v Ivančicích

Utkání krajského přeboru mělo být vyrovnané, soupeř se v tabulce KP nacházel těsně před námi, ale už to neplatí. V Ivančicích jsme opět dostali lekci z krajského futsalu.

Sobota 17. března 2012, SH Ivančice, 20:30

United Ivančice - Sapporo Manerov    7 : 4  (5:1)
Branky: Novotný Tomáš 2, Surala Martin, Poledník Jiří;
ŽK: Dobšíček Tomáš, Surala Martin

Komentář bude opět velmi strohý. Na zápas se jelo bez opor a navíc jen v počtu 1+7. Aby to podtrhlo naši situaci, tak si Petr Pacula ve čtvrté minutě obnovil zranění z velkého fotbalu. Pak o výsledku se prakticky rozhodlo již v prvním poločase v němž jsme dlouho hráli vyrovnaně herně i na skóre 1:2. Pak přišel nesmyslný několika minutový výpadek potrestaný třemi lacinými brankami.
Druhý poločas jsme se pokusili o zvrat, ale domácí bez větších problémů udrželi získaný brankový rozdíl, když potvrdili, že na jejich defenzívu jsme již dávno ztratili klíč.

Naše sestava na zápase KP v sobotu 17. března 2012, SH Ivančice, 20:30:
- v brance: Milan;
- v obraně: Luboš, Dobša a Jurash;
- v útoku: Tomi, Petr Pacula (jen 4 minuty), Jakub Horváth a Martin Surala.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.