Zlepšený výkon zvedl naši hru - jen branky chyběly

Soupeř na čtvrtý zápas odvet byl ze středu tabulky KP, takže hratelný, ale opět jsme propásli příležitost k zisku bodů. V SH Pohořelice nás netradičně v pátek přivítala Technika Brno.

Pátek 10. února 2012, SH Pohořelice, 18:15

Technika Brno - Sapporo Manerov        7 : 3  (2:1)
Branky: Kala Leoš 2, Dobšíček Tomáš;
ŽK: Dobšíček Tomáš

Naše zlepšená obranná a aktivní hra vedla v prvním poločase k těsnému rozdílu skóre 2:1 ve prospěch soupeře. To ale neodpovídalo naší předváděné hře a skóre mělo být minimálně vyrovnané, k čemuž nám chybělo trošičku štěstíčka po nastřeleném břevnu od nové posily Jakuba Horvátha. Vyrovnávací gól na 1:1 zařídil po kombinaci Dobša. Začátek druhého poločasu jsme ovšem začali vlažně a soupeř rázem po přečíslení vedl o dvě branky.
Nezbývalo než se vrátit k hře z prvního poločasu a tou jsme soupeře dostávali místy pod tlak. Z toho padla i naše druhá branka, kterou vsítil Leoš Kala a rázem jsme byli opět ve hře. Utkání se vyvíjelo oboustranně s mnoha šancemi a nám se za stavu 3:2 bohužel nepodařilo skóre otočit i přes místy zívající prázdnou bránu soupeře. Pořekadlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo a soupeř opět odskočil na rozdíl dvou branek. Naše aktivní hra se v tuto chvíli otřásala a po zbytečných chybách nám soupeř odskočil na 5:2. Zásluhou Leoše Kaly jsme ještě snížili na 5:3, ale to bylo z naší strany vše a po naší vysunuté hře soupeř ještě dvakrát udeřil. Závěrečné skóre se zastavilo tedy na stavu 7:3, což nenasvědčuje průběhu utkání.

Postřehy z odehraného zápasu:
Zápas byl i přes chybějící opory týmu odmakaný, za což lze hráče pochválit, nikoliv však za neproměněné tutové šance, které nám sebrali naději na lepší výsledek, ne-li na body.
Stále nám chybí stabilní střelec gólů. Tentokrát byl ve stavu zraněných také Božin a jen trpěl v civilu na střídačce.
Poznámka: Komentář k zápasu dodal Jurash.

Naše sestava na zápase KP v pátek 10. února 2012, SH Pohořelice, 18:15:
- v brance: Mara Fürst;
- v obraně: Lukáš, Dobša a Horis;
- v útoku: Tomi, Jurash, Kuba Horváth a Leoš.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.