Dobrý výkon 30 minut - opět nezúročen

Jedenáctý zápas tohoto ročníku KP měl počtvrté vizitku zbytečné dvouciferné prohry, v SH Pohořelice nás přivítal Arsenal Taurito Kuřim, který má dobrou pozici na čele středové šestice týmů tabulky KP.

Sobota 10. prosince 2011, SH Pohořelice, 20:15

Arsenal Taurito Kuřim - Sapporo Manerov        11 : 1  (3:1)
Branka: Mašlík Bohuslav;
ŽK: Kala Leoš, Brtník Lukáš, Spáčil Petr

Téměř třicet minut jsme drželi vyrovnaný zápas s dvěma vadami na kráse, hned na přelomu první a druhé minuty přišla první naše zaváhání v obraně, které domácí tvrdě potrestali, pak v deváté minutě jsme vytvořili hrubku v rozehrávce a domácí ji opět potrestali. Výsledek poločasu 1:3 pro domácí odpovídal obrazu hry. Nutno však uznat, že domácí byli lepší v přesnosti přihrávek a kombinace, v pohybu a četnosti střelby. Naše tradiční bojovnost a úspěšný góloš nám drželi do poloviny druhého poločasu naděje na remízový zápas. Domácí měli o něco více šancí, ale my je měli větší - domácí gólman byl ke konci prvního poločasu překonán, ale hráč ještě vykopl míč z brankové čáry. Totéž se nám přihodilo i v druhém poločase, stále za skóre 1:3 !!!
V třicáté minutě platilo nedáš dostaneš, dokonce dvakrát, stačil je větší důraz a lepší práce s míčem. Zbytek zápasu jsme ztratili motivaci a polevili v nasazení, domácím jsme uvolnili prostor k jejich hře, ti toho náležitě využili.

Postřehy z odehraného zápasu:
Opět byla vyšší kvalita na straně soupeře, ale naše obětavost a nasazení naše šance vyrovnávala, jenže domácí využili naše dvě chyby ve druhé a deváté minutě, čímž stanovili rozdíl skóre na dvě branky. Dalších dvacet minut bylo naše vyrovnání na spadnutí, to však nepřišlo, třicátá minuta přinesla ovoce domácí kvalitě v podobě dvou branek.
To nás zlomilo a stačí opakovat formuli z minula.
Tedy opět jsme potvrdili, proč máme nejhorší skóre v KP, již čtvrtý zápas, předtím Bosonohy, Ivančice a Kloboučky, ukázal naši labilitu a nezodpovědnost, prostě se na to někteří hráči vyse... a je z toho debakl neodpovídající předchozímu průběhu zápasu.
Kdy tohle odčiníme ???
Kromě brankové nadílky, si naši dva hráči vykoledovali stop na příští zápas za čtvrtou žlutou kartu.
Již o prázdninách bylo jasné, že nám bude chybět zraněný Radek, naše obavy se postupně naplňují, když navíc přestal chodit další hlavní střelec týmu Bába, je naše podzimní bilance tristní. Návat obou střelců je navíc nejistý.

Naše sestava na zápase KP v sobotu 10. prosince 2011, SH Pohořelice, 20:15:
- v brance: Milan;
- v obraně: Božin, Jurash a Petr;
- v útoku: Leoš, Lukáš, Tomáš Fürst a Luba;
- připraven: Franta.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.