A-tým se stále hledá

Šestý zápas tohoto ročníku KP v Bohunické hale proti rezervě Agromeli Brno završil první čtvrtinu soutěže, třetí tým tabulky posílený hráči A-týmu téměř celý zápas hledal recept na naši hru. Nový systém soutěže nám vyloženě nesedí, zdvojnásobený počet hracích termínů zatím nezvládáme.

Neděle 6. listopadu 2011, SH Brno-Bohunice, 11:00

Agromeli Brno - Sapporo Manerov        9 : 3  (4:1)
Branky: Hanák Pavel, Poledník Jiří, Tobolík Franta;

Dlouho jsme se drželi, domácí jsme nepouštěli do žádné šance, stíhali jsme jejich útoky pokrýt a střely blokovat případně tísnit tak, že jejich míče směřovaly vedle či si s nimi poradil Milan. Domácí byli lepší na míči, ale my si vytvořili několik brejků a při lepším či šťastnějším zakončení tam mohly být tři nebo i čtyři branky.
Pak přišel domácím šestý hráč do pole, začali být nebezpečnější a ve třinácté minutě si vytvořili první větší šanci, kterou s jistotou proměnili, totéž zopakovali za dvě minuty, když si ještě v téže minutě vytvořili další tutovku, pokusili jsme se je zastavit a vzali jsme si oddechový čas, jenže návrat do hry jsme nezvládli a bylo to 0:3. Tak jako nám vše do první obdržené branky vycházelo, tak se to na čtyři minuty obrátilo proti nám. Stop nastal až po našem snížení na 1:3, když se konečně prosadil Hany. Poločas se blížil za hratelného stavu, ale pár desítek vteřin před koncem poločasu přišla první naše chyba a domácí nám šťastně utekli opět na tři branky.
O přestávce jsme si oddechli a dalších osm minut jsme úspěšně odolávali domácím, kteří druhý poločas hráli sebevědoměji, lépe a přesněji kombinovali, přesto jsme ještě dvakrát dosáhli snížit na rozdíl tří branek. Definitivní rozhodnutí přišlo až po zranění pátého hráče v poli, když jsme posledních pět minut museli hrát bez střídání.

Postřehy z odehraného zápasu:
Kladem bylo, že jsme zápas nevypustili, sestava z minulé soboty by zasloužila za posledních deset minut stop na pár zápasů, protože jsme ve slepované sestavě s jedním hráčem na střídačce dosáhli mnohem přijatelnější výsledek a nebýt dalšího zranění mohl být ještě o něco lepší.
Snad nám pomůže ukončení podzimu velkého fotbalu a budeme se scházet v sestavě odpovídající krajské soutěži, protože Milan, Franta, Hany a Viťa jsou stálými hráči B-týmu a A-tým rádi doplní, ale necítí se na to tvořit A-tým. Vlastně z A-týmu byli jen dva hráči, jeden po delším zranění a druhý po delším pracovním zaneprázdnění.

Naše sestava na zápase KP v neděli 6. listopadu 2011, SH ZŠ Purkyňova, 11:00:
- v brance: Milan;
- v obraně: Viťa a Luba;
- v útoku: Hany, Jurash a Franta.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.