Franta - Aktuality

B-tým měl těžké soupeře


Na pátý turnaj OP jsme se konečně sešli v počtu 1+7, to ještě bez omluvy nepřišel Bába. Tentokrát jsme přivítali 1. a 2. tým tabulky OP tak jsme body nečekali. Proti rezervě Sokola byla hra neurovnaná, proti Orlům už byla znatelně lepší.

Sobota 1. října 2011, na hřišti při ZŠ Moravské Málkovice

Sapporo Manerov - Sokol Bučovice     4 : 14  (0:6)       
Branky: Hanák Pavel 3, Kala Leoš

Sapporo Manerov - Orli Bučovice        3 : 7  (1:4)       
Branky: Kala Leoš 2, Petko Filip

V prvním zápase jsme se vlastně seznamovali, Radek se zaučoval po 18ti letech v brance, zkušenosti z fotbalové přípravky v Dědicích si snad už ani nemohl pamatovat, Leoš Kala z Pivovaru se s námi viděl poprvé a Filip Petko s Lukášem Langhammerem hráli mistrák futsalu poprvé. Výsledek vypadá děsivě, ale už jsme více vyhořeli i v lepší sestavě.

V druhém zápase už jsme věděli co chceme hrát, několik minut se nám to dařilo, pak jsme dostali čtyři školící fíky, ale od té doby už byl zápas vyrovnaný a dokonce jsme výsledek dost korigovali, jen závěr zápasu nám nevyšel a dva nepokryté náběhy obránců Orlů rozhodly o vítězi a nám pokazili velmi pěkný výsledek.

Postřehy z odehraného turnaje:
Ještě ráno v 9 h to vypadalo opět na špatnou sestavu, pak se ozval Božin se dvěma mladými hráči z Bohdalic, takže alespoň početně jsme byli na zápasy připraveni.
Milan se minule zranil a Radkovo nedoléčené zranění také ještě není na hru v poli, tak se pokusil zaskočit na uvolněném postu brankáře. Hlavně v druhém zápase se osvědčil.
Důvody proč jsme neuhráli zase body byly úplně jiné než ve středu, v prvním zápase to byla nesehranost a u nových hráčů neznalost principů futsalu, přestože fotbalově nebyli špatní. Avšak v druhém zápase už jsme se mohli se soupeřem srovnávat a výsledný rozdíl skóre je přijatelný a pro nás vlastně lichotivý, protože jsme s lídrem průběžné tabulky zaostávali jen v pokrývání nabíhajících obránců našimi útočníky, v ostatních činnostech už byly rozdíly minimální nebo žádné.
V tomto chceme pokračovat a snad se nám to i podaří.

Naše sestava na turnaji OP v sobotu 1. října 2011, na hřišti při ZŠ Moravské Málkovice:
- v brance: Radek;
- v obraně: Božin, Viťa a Franta;
- v útoku: Leoš Kala, Pavel Hanák a Petko Filip a Langhammer Lukáš.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.