B-tým měl našlápnuto na tři body

Na čtvrtý turnaj probíhajícího ročníku OP jsme se sešli opět jen v počtu 1+6 a přesto jsme mohli získat tři body proti Letišti. Proti rezervě Lazoru ne, jedině v sestavě A-týmu.

Středa 28. září 2011, na hřišti při ZŠ Moravské Málkovice

Sapporo Manerov - JK Letiště-PF        5 : 5  (1:2)
Branky: Václavík Jiří 3, Hanák Pavel, Tobolík Radek

Sapporo Manerov - Lazor-Domus Vyškov         3 : 10  (1:5)
Branky: Hanák Pavel, Fürst Tomáš, Václavík Jiří

Letiště vypadalo od počátku hratelně, dlouho jsme je přehrávali a měli šance a hosté nic, ale po pěti minutách se hra vyrovnala, my udělali dvě hrubky a hosté vedli 0:2, to bylo velmi nezodpovědné. V závěru poločasu jsme se vypjali a dali kontaktní gól.
V druhém poločase jsme hned v úvodu skóre srovnali a postupně skóre otočili na 4:2, jenže další hrubka vrátila hosty do zápasu. Přestože jsme znovu zvýšili na dvougólový rozdíl nehráli jsme dobře, byli jsme nervózní a ztráceli jsme zbytečně míče. Přestože jsme měli převahu podobal se závěr zápasu jeho úvodu a museli jsme se spokojit s remízou.

Průběh zápasu s Lazorem byl od počátku jednoznačný, lídr tabulky OP nás od počátku zatlačil na naši polovinu a hrál si s námi jako kočka s myší. Naštěstí jsme nechtěli s Lazorem soupeřit a drželi jsme se vzadu, takže skóre je nakonec přijatelné.

Postřehy z odehraného turnaje:
Mizerná účast hráčů na zápasech pokračuje dál, na počet 1+6 nás doplnil nedoléčený Radek. V této situaci se nemůžeme divit našemu postavení v průběžné tabulce OP.
Solidní výkon podali pouze nová posila pro A-tým Tomáš Fürst, Jirka a Milan.
Nedařilo se dvěma hráčům, kteří se podíleli na všech brankách soupeře, a to jeden z nich ještě nedal cca 7 tutovek.

Naše sestava na turnaji OP ve středu 28. září 2011, na hřišti při ZŠ Moravské Málkovice:
- v brance: Milan;
- v obraně: Tomáš Fürst, Jurash a Franta;
- v útoku: Jirka, Pavel Hanák a Radek.

Účast hráčů na turnajích je průběžně vedena v článku "Info pro hráče na nejbližší turnaje".
V témže článku jsou také informace o nejbližších soupeřích a místě příštího turnaje.